Skip to content Skip to footer

O nás

Naša história

Pozeráme sa na ľudí už od roku 2006. OMBRE je letecká škola so základňou v Spišskej Novej Vsi. Plníme sny tím, ktorí vztýčujú pohľady k oblohe so slovami “rád by som si to skúsil„.

Za naše 14-ročné pôsobenie sme vycvičili niekoľko pilotov, ktorí lietajú po svete na rôznych lietadlách. Všetci máme minimálne jedno spoločné. Milujeme lietanie. Akékoľvek, kdekoľvek. Vždy. Sme nakazení rovnakou „chorobou“.

“Keď dôjde k núdzovej situácii, nevystúpime na úroveň našich očakávaní, ale klesneme na úroveň nášho tréningu. Well trained !!!”

0
absolventov
0
rokov na trhu
0
nalietaných hodín

Spoznaj náš tím

Marián Stavjarský

Pilot, inštruktor, examinátor, zakladateľ školy

Ján Chlebovec

Pilot, inštruktor

Miroslav Jurek

Pilot, inštruktor, examinátor

František Kšán

Head of Training, Inštruktor vrtuľníkov

V OMBRE leteckej škole som absolvoval nočný výcvik VFR noc a momentálne realizujem nálet hodín tzv. time building pre potreby licencie obchodného pilota. V škole som sa od začiatku stretol s maximálne profesionálnym prístupom, modernou technikou či skvelými inštruktormi. V OMBRE vládne doslova priateľský až priam rodinný prístup. Okrem výcvikov tu samozrejme máme aj rôzne “team buildingy” či zaujímavé letecké výlety po Európe!

Roman Brežný

Spišská Nová Ves

S lietaním som začal ako 52-ročný. Moje prvé letecké kroky začali v leteckej škole OMBRE, kde som úspešne ukončil výcvik súkromného pilota PPL(A) na vtedajšej Cessne 152. Bola to skvelá skúsenosť, na ktorú nikdy nezabudnem. Momentálne mám nalietaných viac ako 500 hodín na Cessne 152/172.

Marián Jakubec

Smižany

V leteckej škole OMBRE som prešiel výcvikom PPL(A), čím som si splnil jeden z mojich detských snov. Všetko prebiehalo bez problémov, super inštruktori a spolužiaci. Užili sme si množstvo zábavy počas výcviku a vytvorili skvelú partiu. Momentálne lietam po celej Európe a užívam si pohľad na svet z inej perspektívy :). Odporúčam!

Peter

Poprad

This Pop-up Is
Included in the Theme

Best Choice for Creatives
Purchase Winger